Zamek Księża Góra

Błogi relaks...

Basen z widokiem na góry

SPA Księża Góra

ZAMEK KSIĘŻA GÓRA  to miejsce stworzone wyłącznie dla dbałości o piękno i relaks…

Przeznaczeniem SPA KSIĘŻA GÓRA jest przywrócenie Ci równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Nie porywamy się na rzeczy niemożliwe, chcemy tylko przywrócić Ci dobre samopoczucie i Twoje naturalne piękno. Chcemy, żeby dzięki naszej starannej opiece do Twojego ciała powróciło odprężenie, spokój i siły witalne, a umysł oczyścił się z negatywnych myśli.

Zabiegi SPA

Połączenie luksusowych kosmetyków z naszą wiedzą i pasją pozwoliło nam opracować szeroki wachlarz  profesjonalnych zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych oraz niezapomnianych rytuałów Spa.

Menu Spa opracowane jest tak, aby każdy z naszych Gości znalazł w nim coś dla siebie. Od zabiegów relaksacyjnych po kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp.

KONTAKT:  spa@ksiezagora.com.pl, tel. 799 099 058

Pobierz MENU SPA

Basen

Basen wypełnia woda z naturalnego źródła głębinowego. Połączenie gejzerów i wbudowanego jacuzzi w połaczeniu z niezapomnianym widokiem pozwoli Państwu na nowo zregenerować siły.

Sauna sucha i parowa

Przemęczenie, codzienne nerwy, zanieczyszczenie powietrza, wody i żywności – wszystko to nie pozostaje bez wpływu na zdrowie człowieka. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację. 

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess