Atrakcje

Oferty specjalne

Jazda konna

„Konie wymagają cierpliwości. Jeżeli będziesz działał tak, jakby zostało Ci tylko 15 minut, stracisz cały dzień. Jeżeli natomiast będziesz działał tak, jakbyś miał cały dzień, osiągniesz cel po 15 minutach”

Zapraszamy Naszych gości do podziwiania piękna karkonoskich krajobrazów z końskiego grzbietu. Jazda konna  zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców.

Sokoliki

Zwane „Piersiami Wenery” Sokoliki to zapewne najbardziej romantyczne góry w Sudetach. Ich bliźniacze szczyty wybijają się wyraźnie nad Kotlinę Jeleniogórską. Krzyżna (654 m n.p.m) i Sokolik (623 m n.p.m) są najwyższe z grona aż sześciu wierzchołków masywu.

Wraz z otaczającym je „rodzeństwem”: Browarówką (510 m n.p.m), Rudzikiem (500 m n.p.m), Łysą (490 m n.p.m) i Buczkiem (456 m n.p.m) są celem wycieczek miłośników górskich wędrówek w wersji light i maniaków wspinaczki. Powód? To właśnie w Sokolikach znaleźć można prawdziwy dolnośląski raj skał, kamieni i ścian, na których można rzucić wyzwanie grawitacji.

Atrakcje Karkonoszy

Karkonosze są doskonałym miejsce do zwiedzenia zarówno latem jak i zimą. O każdej porze roku prezentują się niezwykle pięknie, a na turystów czeka wiele różnych atrakcji - zarówno dla tych, którzy chcą wypocząć ale i także dla tych, którzy szukają wrażeń i chcę spędzić aktywnie czas.

Karkonosze są wymarzonym miejscem do uprawiania różnych form sportu i rekreacji. Występuje tu wiele szlaków (pieszych, rowerowych) specjalnie przygotowanych dla turystów.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij